| Name | Straight Vibrator |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Force | 12~2740N |
| Port Size | 1/8" 1/4" |
| Frequency | 10~60times/min |
| Material | Extruded Aluminium Alloy |
|---|---|
| Frequence | 43-146cycles/Minute At 6 Bar |
| Name | Ball Vibrator |
| Port Size | 1/8" ,1/4",3/8' |
| Max. Temp. | 200°C |
| Name | Piston Vibrator |
|---|---|
| Material | Aluminium+bronze |
| Vibration | Adjusted |
| Port Size | 1/8" 1/4" 3/8" |
| Frequency | 10~60times/min |
| Name | Piston Vibrator |
|---|---|
| Weight | 0.9~4.5kg |
| Colour | Black |
| Port Size | 1/4" |
| Frequency | 10~60times/min |
| Name | Piston Vibrator |
|---|---|
| Material | Aluminium+bronze |
| Length | 81~109mm |
| Port Size | 1/8" 1/4" |
| Frequency | 10~60times/min |